• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Бібліотека

Тиждень дитячої та юнацької книги

Згідно плану НВК та наказу по НВК №9 від 18.03.2013р. з 25.03.2013 по 28.03.2013 в Івотському НВК пройшов Тиждень дитячої та юнацької книги. Книжки прочитані в дитинстві, часто запам’ятовуються на все життя, впливають на подальший розвиток, на світосприйняття, виробляють напевні норми поведінки школяра.

/Files/images/DSC04875.JPG

Ось чому важливо правильно організувати дитяче читання, спрямувати його так, щоб дитина не розгубилася у книжковому морі, щоб до її рук потрапили найнеобхідніші твори, щоб спілкування з книгою стало звичним , щоденним, і, що дуже важливо, приємним заняттям. Сприяють цьому різні виховні заходи та бібліотечні уроки.Тиждень дитячої та юнацької книги відкрився загальношкільною лінійкою під гаслом «Книга - наш друг і порадник». В школі була зроблена книжкова виставка «Царство української дитячої книги».Цікаво і змістовно для учнів 1 -4 класів пройшло свято книги «У світі казки», мета якого була популяризація літератури, збагачення знань учнів засобами залучення до книги, прищеплювання інтересу до читання, пропагування книги як джерела знань. Діти згадали свої улюблені книги.

/Files/images/DSC04877.JPG

Учні школи взяли активну участь у конкурсі малюнків, стіннівок «Українська книга в моєму житті». Виставку малюнків, стіннівок було розгорнуто в бібліотеці. Журі відмітило малюнки учнів 2 класу -Позняк Тетяни, Карпенко Катерини, учениці 4 класу - Дуб Карини, учениці 9 класу –Скок Олесі переможцем було визначено Карпенко Катерину - ученицю 2 класу.

/Files/images/DSC04894.JPG

Цікаво і змістовно проходили бесіди, конкурси. 27.03.2013р. пройшла книжкова вікторина «Ці книги варто читати», для учнів 6-11класів. Учні показали свої знання з історії створення книги та розвитку бібліотек, життя та творчості українських та закордонних письменників та їх творів. Переконливу перемогу виборола команда 6 класу. Вона нагороджується грамотою. В цей день пройшов ще один конкурс «Як живеш, підручник?» за результатами рейдів – перевірок, переможцем став 9 клас, а найкращі підручники, охайні, обгорнуті в учениці 9 класу Скок Олесі, яка стала переможцем по школі. 29.03.2013р. учні 1-4 класів зібралися в бібліотеці на колективне свято на тему: «Країна казкова країна книжкова»,діти розповідали про важливість та значення книги в житті людини, продекламували вірші про книгу, У гості на свято завітали казкові герої: Лисичка –сестричка, Ведмідь, Зайчик –побігайчик.Діти мали можливість продемонструвати свою ерудицію, відгадуючи героїв книжок, загадки, приказок і прислів’їв про книгу.

/Files/images/DSC04886.JPG

В обговоренні оповідання В Сухомлинського «Книги й цукерки» учні 1 класу цікаво розповідали про прочитану книгу, і свої враження від прочитаного висловили на папері, намалювали ілюстрації до улюблених епізодів.

29.03.2013р. пройшла інтелектуальна – розважальна конкурсна програма кмітливих та начитаних для учнів (6-11кл.) Подяку за активну участь у конкурсах отримали учні 9 класу - Позняк Дар’я, учні 6класу – Карпенко Данило, Вареник Богдан , учениці 10 класу –Бугаєвська Аліна, Скок Тетяна, учениці 8 класу Приймачок Валерія , Пархоменко Ольга.

Протягом всього Тижня дитячої та юнацької книги працювала книжкова лікарня.

/Files/images/DSC04858.JPG

Метою якої було навчити дітей ремонтувати книжки, розвивати в кожного учня самостійність, творчість, виховувати повагу до книги. Було вилікувано 35 книжок .Проведення Тижня дитячої та юнацької книги виправдало сподівання: думаємо, що досягнуте основне завдання Тижня –залучити учнівську молодь до читання, домогтися, щоби друковане слово, книга,газета, журнал,стали їх постійною потребою, книга стала їх другом, порадником, учителем, допомогти усвідомити інформації для особистого розвитку.

Тиждень завершився лінійкою та нагородженням переможців грамотами. Попереду весняні канікули. Діти взяли з бібліотеки нові художні книжки, щоб продовжити свою подорож у світ незвіданого та прекрасного.

Кiлькiсть переглядiв: 122

Коментарi